Technologia

Nowoczesność i ekologia

Modułowość i prefabrykacja

Jesteśmy grupą entuzjastów budownictwa modułowego. Podstawowym materiałem konstrukcyjnym naszych modułów przestrzennych są prefabrykowane panele z drewna klejonego warstwowo HBE. Kubatury poszczególnych pomieszczeń, czy układów pomieszczeń powstają na hali – niezależnie od pogody i mogą być dostarczone klientom w stanie surowym zamkniętym lub z pełnym wyposażeniem: okładziny, meble, lampy, urządzenia itp. Stolarka aluminiowa otworowa zewnętrzna i wewnętrzna jest zamontowana w standardzie.

Drewno klejone HBE

Uważamy, że technologia drewna klejonego HBE jest przyszłością budownictwa. Jest to materiał budowlany w pełni odnawialny, a w dodatku o wysoce pozytywnym bilansie energetycznym. Jest to także produkt o wyjątkowych walorach estetycznych - drewniane panele konstrukcyjne mają szlifowaną powierzchnię, co oznacza, że nie wymagają prac wykończeniowych. Można je oczywiście wykończyć w dowolny tradycyjny sposób: malowanie, tapeta, płytki ceramiczne.

Pływaki betonowe

Oferujemy w tej technologii nadbudówki łodzi mieszkalnych na pływakach siatkobetonowych. Dokładnie obliczona i kontrolowana waga użytych materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz wyposażenia dostosowana jest do wyporności każdego pływaka. Ponadto przestrzeń wewnątrz pływaka wykorzystana jest do lokalizacji niezbędnych elementów instalacji sanitarnej i elektrycznej.

 

Specyfikacja ogólna

Opis techniczny

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania